O nás

O nás

Společnost Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd. byla založena v roce 2019 a nachází se ve městě Qiaoxia v okrese Yongjia, které je známé jako „Město vzdělávacích hraček v Číně“.


Společnost dodržuje zásadu „Džentlmen by měl neustále udeřit, aby se stal silnějším, stejně jako evoluce vesmíru.“ Účel společnosti: Kvalita na prvním místě, nejvyšší zákazník, premiér. Drží se ducha upřímnosti, nadšení, profesionality a 24hodinové online služby, aby zákazníkům poskytovala vysoce kvalitní produkty. Společnost poskytuje přizpůsobený návrh, výrobu, instalaci, poprodejní a další služby na jednom místě. XingJian Zavázali jsme se rozvíjet prodejní směr orientovaný na zahraniční obchod, prodáváme špičkovou kvalitu produktů jako měřítko a poskytujeme zákazníkům dobrou kvalitu služeb a zkušenosti jako naši vizi.


Hlavními produkty společnosti jsou venkovní herní vybavení, kombinované skluzavky, měkké vnitřní hřiště, Vnitřní vybavení trampolíny, ninja kurz, lanová dráha , fitness vybavení, vybavení pro předškolní výchovu atd. Dokážeme navrhnout a upravit pro školky, parky, školy, nákupní centra, centra pro rodiče a děti, komerční herní centra atd.


V posledních letech statečně prosazujeme dosah a invenci a zdokonalujeme technologii výroby. Výrobek má vstupní krásu a funkční design s nejlepší charakteristikou kombinace zahraničního a domácího stylu, přátelské a bezpečné hřiště., Všechny výrobky splňují bezpečnostní normy pro hřiště CE EN71, ISO9001, TUV EN1176, ASTM F1918, F1487 atd. ., Díky čemuž si společnost Wenzhou Xingjian Play Toys Co., Ltd získala důvěru zákazníků po celé zemi v odvětví dětských hřišť.

Náš tým
FAQ
1. Máte nějakého prodejce?
Často je odpověď ano. Prodejci dělají svůj vlastní marketing, prodej a údržbu. Vybavení hřiště je samo o sobě levné, ale zabírá tolik místa a tolik designu. Žádný prodejce tedy není schopen skladovat hřiště. Vybavení hřiště není standardním produktem. To je důvod, proč klienti preferují odběr přímo od výrobce.
2. Kdy dostanu nabídku?
Dokonce jsme již většinu položek označili cenou online, ale formální ceník vám stále pomůže při výběru a porovnání. Formální nabídka bude zaslána do 24 hodin po většinu dní kromě svátků a víkendů. Vaši žádost o cenovou nabídku posoudí zástupce zákaznického servisu. Pro více informací nám zanechte zprávy!
3.O tématu a barvách
Zatím máme 14 různých motivů pro hřiště, každé téma má svou barvu, které byly mnohokrát testovány a porovnávány naším designérem. Pokud jste si nevybrali vybavení podle tématu, hodí se nám jakákoliv barva. Právě jste zmínil, co potřebujete. Náš designér se postará o odpočinek a zajistí, aby bylo vše v pořádku.
4.Jak si vyzvednu svou objednávku?
Spolupráce s 2KIDDY, nemusíte se starat o vyzvednutí. Kdekoli na světě jsme schopni zajistit přepravu. Vyvážíme po celém světě více než deset let. Mít dobrý vztah s přepravcem. Může vyčistit zakázku a doručení přímo na vaše místo. Pomůže vám použít ISF a vyčistit vlastní.
5.Jak mohu zaplatit?
Mezinárodní přeprava se mění každý týden, každý přístav má velmi odlišné přepravní náklady. Nepřijímáme tedy objednávky přímo online. Nejprve musíme zkontrolovat náklad a poté uzavřít smlouvu. Můžete použít bankovní převod (z banky do banky). Alternativní možnosti platby nám prosím zavolejte.
6. Kdy dostanu svou objednávku?
Záleží na tom, kde se nacházíte a jaké položky si objednáte. Obvykle je dodací lhůta našeho produktu pro vnitřní hřiště a trampolínu 14–25 dní, doprava bude trvat přibližně 25 dní na západní pobřeží USA, 35 dní na východní pobřeží USA, 30 dní do Evropy, 35 dní do Jižní Ameriky a 15 dní do Střední východ. Plus čas na vlastní aplikaci a čištění. Objednávku můžete očekávat zcela za 50-70 dní.
Dílna

Žhavé kategorie

Prosím odejdi
zpráva

Copyright© 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd. - Blog | Sitemap | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky

whatsapp