2022 Asia Amusement & Attractions Expo

2022 Asia Amusement & Attractions Expo 

01. června 2022 / Zobrazit: 107

Datum: 10.–12. srpna (9:00–17:00) 

1May 12th (9:00-13:00)

Místo konání: China Import & Export Fair Complex

Zavedení AAA 

Rozsah výstavy


1. Vnitřní parky: videohry pro dospělé, simulátory, loterijní automaty, automaty na panenky, dárkové automaty, basketbalové automaty, jukeboxy; hřiště pro rodiče a děti, automaty na plyn, akumulátorová auta, houpačky, automaty na slepé krabičky, automaty na karty, hrací automaty, nezbedné hrady, kutily, stavebnice, animační periferie; systém správy parku, platební systém, automat na mince, automat na mince, automat na mince, dezinfekční stroj; plánování a design vnitřních parků, dekorace, environmentální umění a další podpůrné produkty;


2. Zábavní parky: horské dráhy, ruská kola, závodní dráha, zábavní zařízení s vlastním ovládáním, jízda za tmy, speciální filmové a televizní zařízení, zábavní zařízení bez pohonu, zařízení pro vodní zábavu, nafukovací atrakce, lezení v džungli, parky pro roztomilé mazlíčky, výcvik v terénu, přehlídková představení, plánování a projektování, inženýrské stavby atd.


3. Vybavení scénické oblasti: scénická vodní a pozemní doprava a vyhlídková zařízení; scénická rezidence/zařízení pro volný čas, scénická oblast veřejné zdraví, krajinné osvětlení, komerční/sportovní zařízení; turistický systém scénických oblastí, lístkový systém; scénická oblast Internetová zábavní zařízení celebrit atd.


4. Kulturní turistika:

Kulturní a turistické technologie: kulturní a turistické technologické vybavení, interaktivní multimédia, digitální mediální technologie, holografická projekce, kupole, létající divadlo, imerzivní divadlo atd.

Chytrý cestovní ruch: systém správy vstupenek, integrovaná analýza velkých dat o cestovním ruchu, komunikační technologie nové generace, aplikace nových informačních technologií, internet věcí, cloud computing, samoobslužná navigace, varování turistů, systém scénických spotových služeb atd.

Chytrý cestovní ruch: systém správy vstupenek, integrovaná analýza velkých dat o cestovním ruchu, komunikační technologie nové generace, aplikace nových informačních technologií, internet věcí, cloud computing, samoobslužná navigace, varování turistů, systém scénických spotových služeb atd.

Noční prohlídková představení: živá vystoupení, turistická představení, plavební průvody, kouzelnické show, akustická a optoelektronická technologická zařízení, hudební fontány, lasery s vodními clonami, jevištní světelné show, pohlcující světelná představení, holografické obrazy atd.

Kulturní a kreativní dvouzápas: kulturní a kreativní produkty kultury a cestovního ruchu, animace / kulturní a cestovní ruch schválené produkty IP, produkty kulturního a cestovního ruchu ve dvou zápasech, komodity cestovního ruchu, dárky, hračky, suvenýry, rukodělné dárky atd.


Podpůrné služby:investice/rozvoj/provoz/řízení projektů kulturního cestovního ruchu; Propagace projektů značky, podpora investic a zobrazení spolupráce; projekty kulturního cestovního ruchu, nemovitosti v oblasti kulturního cestovního ruchu, venkovská turistika, letoviska, charakteristické městské plánování a design, inženýrské balení a konstrukce; plánování scénických aktivit, provoz hostingu, vzdělávací a školicí instituce, zobrazení projektů atd.

Žhavé kategorie

Prosím odejdi
zpráva

Copyright© 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd. - Blog | Sitemap | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky

whatsapp