[news:pagetitle]
FAQ
17. února 2023 / Zobrazit: 182

Kdy dostanu svou objednávku?

Záleží na tom, kde se nacházíte a jaké položky si objednáte. Obvykle náš produkt dodací čas pro vnitřní hřiště a trampolína je 14-25 dní, doprava bude trvat asi 25 dní na západní pobřeží USA, 35 dní na východní pobřeží USA, 30 dní do Evropy, 35 dní do Jižní Ameriky a 15 dní na Střední východ. Plus čas na vlastní aplikaci a čištění. Objednávku můžete očekávat zcela za 50-70 dní.


Jak můžu zaplatit?

Mezinárodní přeprava se mění každý týden, každý přístav má velmi odlišné přepravní náklady. Nepřijímáme tedy objednávky přímo online. Nejprve musíme zkontrolovat náklad a poté uzavřít smlouvu. Můžete použít bankovní převod (banka na banku). Alternativní možnosti platby nám prosím zavolejte.


Jak si vyzvednu svou objednávku?

Spolupráce s 2KIDDY, nemusíte se starat o vyzvednutí. Kdekoli na světě jsme schopni zajistit přepravu. Vyvážíme po celém světě více než deset let. Mít dobrý vztah s přepravcem. Může vyčistit zakázku a doručení přímo na vaše místo. Pomůže vám použít ISF a vyčistit vlastní.


O tématu a barvách

Zatím máme 14 různých motivů pro hřiště, každé téma má svou barvu, které byly mnohokrát testovány a porovnávány naším designérem. Pokud jste si nevybrali vybavení podle tématu, hodí se nám jakákoliv barva. Právě jste zmínil, co potřebujete. Náš designér se postará o odpočinek a zajistí, aby bylo vše v pořádku.


Kdy dostanu nabídku?

Dokonce jsme již většinu položek označili cenou online, ale formální ceník vám stále pomůže při výběru a porovnání. Formální nabídka bude zaslána do 24 hodin po většinu dní kromě svátků a víkendů. Vaši žádost o cenovou nabídku posoudí zástupce zákaznického servisu. Pro více informací nám zanechte zprávy!


Máte nějakého dealera?

Často je odpověď ano. Prodejci dělají svůj vlastní marketing, prodej a údržbu. Vybavení hřiště je samo o sobě levné, ale zabírá tolik místa a tolik designu. Žádný prodejce tedy není schopen skladovat hřiště. Vybavení hřiště není standardním produktem. To je důvod, proč klienti preferují odběr přímo od výrobce.

Žhavé kategorie

    Prosím odejdi
    zpráva

    Copyright© 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd. - Blog | Sitemap | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky

    whatsapp