[news:pagetitle]
Pokyny pro podnikání
17. února 2023 / Zobrazit: 127

Investice a návratnost podnikání s vnitřními hřišti

Investice na vnitřní hřiště je výnosný obchod. Průměrná doba návratnosti je 6 měsíců, počáteční investice se vám vrátí za 6 měsíců. Roční návratnost investice se pohybuje mezi 70 % až 200 %. Nicméně, jako každý jiný typ podnikání, skutečný zisk z investic do krytých hřišť se může u každého jednotlivce lišit. Žádné dvě firmy nejsou stejné, potřebujete osobní finanční analýzu. Spolupráce s 2kiddy, jste informovaným kupujícím až do dokončení zakázky. Níže máme několik tipů na podnikání s krytými hřišti, tým s vámi zůstane a zjistí všechny relevantní faktory pro investice a návratnost!


Umístění

Místo určuje život nebo smrt investice do podnikání s krytými hřišti. Je důležité, abyste měli vnitřní hřiště v dobrém prostředí, hodně dětí v okolí, pěší provoz, jiný typ podnikání v okolí, jako je kavárna, obchod s potravinami, supermarket. Park nebo velká komunita poblíž. Obchodní ulice je také dobrá lokalita, Indoor hřiště může kojit děti pro rodiče.

B), Reklama

Pokud nejste na dobře viditelném místě, uděláte nějakou reklamu přivede více návštěvníků. Udělejte reklamní tabuli mimo budovu nebo u vchodu. Udělejte si leták o blízké komunitě. Informoval lidi, že se máte skvěle zábava vnitřní hřiště udělat dětem velkou radost.

Nabídněte nějakou podporu prodeje, jako je měsíční jízdenka a roční jízdenka, malé hračky zdarma atd...

C), Vyberte si hřiště od dobrého dodavatele

Konkurence v podnikání se očekává! Ale znalost výhody hřiště od konkurence získá velký podíl na trhu. S nejnovější indoorovou hrou vyhraje trh, 2kiddy one stop řešení vás přivede na vrchol. Jako profesionální dodavatel v oboru dětských hřišť vás spolupráce s 2kiddy udrží nad konkurencí a povede váš trh!

D), Minimalizujte investice

Investice do vnitřního hřiště je předvídatelná, náklady na herní zařízení + cena FOB + doprava + dovozní daň + instalace + údržba. Žádná skrytá cena, žádné dodatečné náklady, Nákup herního vybavení přímo od výrobce výrazně sníží investiční náklady. Pronájem hřiště bude hlavní náklady, vnitřní hřiště zabírá velký prostor a těžko se pohybuje. Majitel vnitřního hřiště musí podepsat kontakt na pronájem s pronajímatelem, uzavřít nájem na příští rok! 2kiddy navrhuje, abyste provedli hloubkovou studii místa, než podepíšete smlouvu!

Je třeba vzít v úvahu i mzdové náklady. 2kiddy vám pomůže maximálně ušetřit náklady na instalaci (instalace v článku naleznete, jak to děláme my) , Po instalaci mohou dvě osoby provozovat vnitřní herní centrum (150 m2), s výjimkou (prozkoumat zařízení).


Shrnutí

Návratnost investice každého podniku bude záviset na tom, jak vlastník funguje. Založení podniku má vždy proměnné na jednotlivce. Kromě ambicí a tvrdé práce se můžete spoluprací s profesionálním týmem vyhnout mnoha chybám, vynikající podpora 2kiddy může rozlišovat mezi úspěchem a neúspěchem! Ekonomický růst přináší větší objem a menší konkurenci a dává velkou příležitost pro lepší ziskovou marži. Pokud se nacházíte na rychle rostoucím trhu, jako je Čína, Brazílie, Indie, Mexiko, Chile, Rusko..., jste o krok před svými konkurenty.

Žhavé kategorie

    Prosím odejdi
    zpráva

    Copyright© 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd. - Blog | Sitemap | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky

    whatsapp