Představení vnitřního hřiště

Představení vnitřního hřiště

Co je to vnitřní hřiště?

Vnitřní hřiště, známá také jako indoor soft play centra, což jsou hřiště umístěná v prostředí interiéru. Jsou speciálně navrženy pro děti, aby si v nich hrály a užily si s nimi obrovskou zábavu. Měkká struktura a herní vybavení jsou obaleny měkkou pěnou, která absorbuje náraz, když děti padají nebo se poskakují. Ty jsou nejvhodnější pro děti od 0-12 let. 
Herní zařízení je potaženo měkkou vrstvou pěny, stejně jako podlaha, aby se vaše dítě nezranilo při pádu nebo nárazu. Kromě toho jsou zde často hrací bloky, se kterými se dají stavět vysoké věže, je zde kuličková jáma a jsou zde různé trampolíny. Zkrátka: je to jeden velký herní ráj pro děti, který je plný barevných míčků a měkkých materiálů. Pokud chcete investovat do dětského hřiště, musíte se naučit vývoj tohoto odvětví. Historie dětských hřišť nebyla v Číně příliš dlouhá, ale průmysl se v posledních letech rychle rozvíjí. Na základě obrovské poptávky na trhu má Čína stále velký potenciál pro další pokrok.; se zlepšováním životní úrovně roste i poptávka na trhu. Svým způsobem půjde o období překotného rozvoje dětských hřišť.

Návrh polohy

Místo určuje život nebo smrt investice do podnikání s krytými hřišti. Je důležité, abyste měli vnitřní hřiště v dobrém prostředí, hodně dětí v okolí, pěší provoz, jiný typ podnikání v okolí, jako je kavárna, obchod s potravinami, supermarket. Park nebo velká komunita poblíž. Obchodní ulice je také dobrá lokalita, Indoor hřiště může kojit děti pro rodiče.

Shromažďovat, zkoumat a analyzovat umístění vnitřního hřiště, umístění davu, průmyslové formáty a další relevantní informace Výběr místa jakéhokoli odvětví hraje klíčovou roli (70 %) v pozdějším období zisku trampolínového parku a výběr místa vnitřního hřiště není výjimkou. Park by měl být umístěn v okolních nebo centrálních oblastech obklopených nákupními centry, nákupními centry, obytnými oblastmi, školami a dalšími institucemi s koncentrovaným tokem lidí. Tyto oblasti mají svůj vlastní tok, který může v pozdějším období předejít mnoha nákladům na propagaci. Podle proporce struktury davu kolem místa konání proveďte přesné umístění davu. Pokud jste obklopeni dětmi, obohaťte v prostředí projektu některé rajské projekty vhodné pro děti; Pokud je okolní struktura populace spíše dítě ve věku 0-5 let, můžete se rozhodnout pro rozšíření raného vzdělávání, nebo komplexní zvážení dětí ve věku 5-14 let, pro dvě skupiny lidí založit vnitřní herní strukturu s více funkčními činnost .

Bod musí být znám o místě,

Dozvíme se všechny podrobnosti o vašem místě, nejen specifikaci šířky, délky a výšky. Ale také kde je nejlepší umístění pro vstup, jak zabezpečit sloup..

1.Jaká je efektivní světlá výška stropu navrhovaného umístění (viz pokyny níže)?

2.Máte soubor CAD (poskytnutý architektem), který nám můžete poskytnout?

3. Jsou ve vaší lokalitě nějaké trámy, sloupy nebo překážky, které budou v oblasti instalace hřiště?

4. Jsou ve stropním prostoru nějaké překážky, jako jsou otvory klimatizace, výfukové potrubí, závěsná světla atd. ve struktuře hřiště? Pokud ano, poskytněte také obrázek překážky a měření.

5. Existují nějaké skryté dveře nebo požární východy, o kterých musíme vědět v oblasti hřišť?

6. Pokud máte skutečnou fotografii místa, bude to velká pomoc.

Například :

Představení aktivit

Žhavý projekt pro vnitřní hřiště

Duhová síť

Duhová síť

Míč Pit

Míč Pit

Spirálová skluzavka

Spirálová skluzavka

Drop Slide

Drop Slide

Pavoučí věž

Pavoučí věž

Sopka

Sopka

Zóna pro hraní zbraní

Zóna pro hraní zbraní

Oblast batole

Oblast batole

Palma

Palma

Interaktivní projektor

Interaktivní projektor

Nástěnné hry

Nástěnné hry

Sklolaminátová skluzavka

Sklolaminátová skluzavka

Městská oblast

Městská oblast

Donut Slide

Donut Slide

Role Play Area

Role Play Area

Míčové hry

Míčové hry

Přehlídka návrhů

Real Case Show

Detail materiálu

Železný rám:Pozinkovaná ocelová trubka, průměr trubky 48 mm, tloušťka 2-3 mm v souladu s mezinárodními normami GB/T244-97

Dřevěné díly:Dovoz Malajsie o tloušťce 1.5/1.8/2.0/2.5cm

Spony: Při použití PA66 jako suroviny je velikost jednoho kusu 34.7 * 0.75 * 0.15 cm Mat: Ekologická, netoxická pěnová houba EVA bez chuti.

Podlahová rohož: ekologická, netoxická pěnová houba EVA bez chuti.

Plastové díly:LLDPE: LLDPE má výhody vysoké pevnosti, dobré houževnatosti, silné tuhosti, tepelné odolnosti, odolnosti proti chladu atd.

Houba na mytí: Místo celé perlové vlny používáme houbu plus perleťovou vlnu, protože má dobrou odrazovou odolnost

Jištění:Nylonové lano.

Šroub: Pozinkované šrouby s vysokou pevností.

Cover:Normální PVC a protipožární, odolnější

Síť:4*4CM nylonové lano v souladu s normou GB/T3091-2001.

Base:LLDPE, používaný k podepření ocelového rámu.

Měkký obal:PU a PVC podle vašeho výběru.

Spojovací materiál:Místo kujné litiny používáme litinu, silnější, těžší, znamenitější.

Potahová strana PU a PVC na výběr s plochým řemeslem.

Míč:Máme široký výběr barev. Specifikace je φ5.5cm,φ7CM,φ8CM.

Výrobní proces

Materiály Připravte

1. Připravte si materiály

Řezání PVC

2. Řezání PVC

Šití

3. Šití

Výroba měkkých dílů

4. Výroba měkkých dílů

Nehty

5. Nastřelovací pistole

Balíček

6.Package

pozinkovaná ocelová trubka 48

7.pozinkovaná ocelová trubka 48

Svařování

8.zkušební instalace

Sestavit text

9. Sestavení textu

Nakládání kontejnerů

10. Nakládání kontejneru

Podpora instalace

Poskytneme vám komplexního průvodce instalací, aby byl proces instalace co nejjednodušší. U velkých projektů vnitřních dětských hřišť můžeme zajistit, aby profesionální technici šli do místní oblasti, aby provedli instalaci, správná instalace je pro hřiště velmi důležitá. U menších konstrukcí vnitřních hřišť poskytneme podrobné 3D instalační výkresy, aby byl proces instalace co nejjasnější, a zajistíme profesionální techniky, kteří během instalace vyřeší jakékoli potíže s instalací přes Skype, Whatsapp a e-mail.

  • Instalace sloupku
  • Montáž plastových dílů
  • Chráněná síťová instalace
  • Instalace krytu sloupku
  • Instalace měkkého umění
  • Instalace podlahové rohože

1. Instalace pilíře

2. Montáž plastových dílů

3.Chráněná síťová instalace

4. Instalace krytu sloupku

5. Instalace měkkých dílů

6. Instalace podlahové rohože

Plán instalace dílů

1.Trampolína

Trampolína

2. Palma

Palma

3. Jednoplášťový most

Jednoplášťový most

4. Řetězový most

Trampolína

5.Kulečník

Palma

Vedení běhu

Poté, co jste otevřeli dětské vnitřní hřiště, jak udělat propagaci a přilákat více lidí? To bude pro většinu lidí problém. Vzhledem k tomu, že hřiště děláme více než 10 let, vždy jsme dále mluvili s konečnými zákazníky a nabízeli jim návrhy na provoz hřiště a poté jsme dostali jejich zpětnou vazbu. Shrnuli jsme tedy profesní plány pro běžecké vedení, zde se krátce zmíníme.

1.Identifikujte svého cílového zákazníka

Existuje také mnoho druhů hřišť, jako je batolecí prostor pro děti ve věku 1-4 let, normální vnitřní hřiště pro děti ve věku 3-11 let a dobrodružné vnitřní hřiště pro děti a dospělé starší 11 let. Musíte tedy sledovat tok lidí v blízkosti místa a nejprve identifikovat svého cílového zákazníka. Pak jsme pro vás upravili plán hřiště.

2. Reklama:

A: Plakáty a související formy propagace (úprava plakátů, billboardů, rollerů, bannerů, sloganů, LED display prodejny atd., dětský park se chystá otevřít informační publicitu. Pokud budete spolupracovat s nákupním centrem, efekt bude lepší. Zábradlí, schodiště , sklo a balustrády mohou být také použity jako reklamní pozice, stejně jako komunitní nástěnky. B. Publicita vstupu do komunity C. Distribuce letáků a balónků D. Sociální média mají ráda volnou hru Sociální média si pochvalují publicitu tím, že informace o otevření dětského parku předávají na facebook, instagram, tiktok video, Youtube, mini program a další sociální média. E. Mobilní reklama Mobilní reklama, která se v posledních letech stala populární, zahrnuje umístění vašeho propagačního obsahu na taxíky a různé typy aut a placení za časová období na měsíční nebo čtvrtletní bázi. Dosáhnout města - široká publicita, ale náklady jsou vysoké, může být jen malý rozsah investic. F. Společná publicita Například školky, dětské obchody, hračkářství, dětské oblečení atd. G. Síťová publicita a propagace Odesílejte úvodní propagační informace na známé místní portály, komunitní weby, weby pro rodičovství rodičů a dětí, fóra, post bary atd.

3. Publicita akce v den otevření:

A. Volná zkušenost;

B. Sleva členské karty;

C. Darovací činnosti;

D. Lucky draw;

E. Interakce na místě

Žhavé kategorie

Prosím odejdi
zpráva

Copyright© 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd. - Blog | Sitemap | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky

whatsapp