Dětské vnitřní hřiště Úvod

Part1 Děkujeme za recenzi Wenzhou Xingjian Play Toys Co., Ltd pro vašeho dodavatele vnitřních komerčních dětských hřišť! Jako profesionální dodavatel, který poskytuje jednorázové služby včetně návrhu, výroby, dopravy, instalace. Náš tým se skládá z mezinárodního prodejního oddělení, designové místnosti, dílny včetně lisování plastů, svařování oceli, lakování oceli, zkušební instalace a logistického a skladového oddělení.

Všechny výrobky jsou vyrobeny z nejedovatých a ekologických surovin, které byly před opuštěním továrny přísně testovány a kontrolovány, všechny výrobky splňují bezpečnostní normy pro hřiště CE, ISO TUV, ASTM atd. Úspěšně jsme postavili vnitřní komerční hřiště v Rusku, Rumunsku ,Dubaj,USA,Peru,Thajsko,Malajsie a tak dále. Doufáme, že vytvoříme hřiště, kde se děti mohou těšit, získávat přátele, sdílet a učit se společně. Naším cílem je dělá svět, dělá dětství brilantní.

Vnitřní komerční hřiště, které děláme, je určeno hlavně pro děti ve věku 2-12 let, jako jsou 2-6leté batole a děti mezi 6-12 lety. Je oblíbené u mateřských škol.

 • Restaurace
 • Super trh
 • muzea
 • Rodinná herna
 • Denní stacionář
 • Kostely
 • centrum předškolního vzdělávání
 • Dětská ministerstva
 • Zábavní park
 • Fitness centrum
 • Rekreační středisko
 • Letiště
 • Stadiony
 • Nemocnice

Pro více informací klikněte prosím na

Proces objednávky konzultace

1. Umístění výkresu. Nabídněte nám nákres umístění, včetně délky, šířky, výšky umístění, velikosti a umístění překážek a sloupů, velikosti a umístění vstupu a výstupu, velikosti okna a umístění. Čím podrobnější informace, tím lépe. Nejlepším způsobem je nabídnout přesnou kresbu autocadu. (Umístění je velmi důležité, což může rozhodnout o tom, zda projekt vyhraje nebo prohraje. Tipy pro výběr umístění máme na naší úvodní stránce vnitřního hřiště.)

2. Design. Komunikujte své nápady a požadavky s designéry a poté přizpůsobili design na základě informací o vaší poloze. Návrh lze upravovat, dokud s ním nebudete spokojeni. Poté, co jsme potvrdili design a cenu, potvrdíme s vámi všechny detaily návrhu, zahrneme různé úhlové návrhy, seznam položek, auto-cad výkres před výrobou, dvojitá kontrola. A v tuto chvíli můžete začít dělat reklamu.

3. Výroba. Poté, co obdržíme 50% zálohu, začneme hřiště vyrábět. Během doby výroby vám nabídneme výrobní fotografie a sdělíme harmonogram výroby.

4. Doprava. Budeme vás informovat, abyste zajistili 50% zůstatek a zarezervovali si loď týden před dokončením výroby. Poté naložíme kontejnery a nabídneme nakládku fotografie a videa.

5. Dokumenty. Po odjezdu lodi vám zašleme 3D instalační schéma a dokumenty o odbavení, jako jsou balicí listy, obchodní faktura a BL.

6. Odbavte produkty. Poté, co jste obdrželi a vyčistili kontejner od vlastního, musíte kontejnery vyložit. Poskládejte díly ze stejného materiálu, plastové díly s plastovými díly, trubky s trubkami, rohože s rohožemi, bude pro vás snazší najít a nainstalovat.

7. Instalace. Nabídneme vám instalační návod a video. A také můžeme nabídnout online průvodce instalací. U velkých projektů můžeme poslat instalačního pracovníka k vám, aby provedl instalaci.

8. Začněte podnikat. Přeji vám úspěch.

Část 3 Kolik stojí vybudování centra vnitřního hřiště?

Jako ziskový rozpočet musíte jasně znát skladbu nákladů na konstrukci vnitřního hřiště.

1. Pronájem lokality
Místo určuje život nebo smrt investice do podnikání s krytými hřišti. Je důležité, abyste měli vnitřní hřiště v dobrém prostředí, hodně dětí v okolí, pěší provoz, jiný typ podnikání v okolí, jako je kavárna, obchod s potravinami, supermarket. Park nebo velká komunita poblíž. Obchodní ulice je také dobrá lokalita, Indoor hřiště může kojit děti pro rodiče.

2. reklama
Pokud nejste na dobře viditelném místě, uděláte nějakou reklamu přivede více návštěvníků. Udělejte reklamní tabuli mimo budovu nebo u vchodu. Udělejte si leták o blízké komunitě. Informování lidí, že máte skvělé zábavné vnitřní hřiště, přináší dětem velkou radost. Nabídněte nějakou podporu prodeje, jako je měsíční a roční vstupenka, dárek zdarma atd...

3. Náklady na hřiště
Zahrnuje vnitřní hřiště plus náklady na dopravu a dovozní daň a také náklady na instalaci.

4. Minimalizujte investice
Investice do vnitřního hřiště je předvídatelná, náklady na herní zařízení + cena FOB + doprava + dovozní daň + instalace + údržba. Žádná skrytá cena, žádné dodatečné náklady na našem hřišti. Nákup herního vybavení přímo od výrobce výrazně sníží investiční náklady. Pronájem hřiště bude hlavní náklady, vnitřní hřiště zabírá velký prostor a těžko se pohybuje. Majitel vnitřního hřiště musí podepsat kontakt na pronájem s pronajímatelem, uzavřít nájem na příští rok! Před podpisem smlouvy také doporučujeme provést hloubkovou studii místa!
Je třeba vzít v úvahu i mzdové náklady. Pomáháme vám maximálně ušetřit náklady na instalaci po odeslání.

Špičkový úvod

1. Produkty vyhovují ASTM, TUV, ISO a dalším mezinárodním bezpečnostním normám.

2. Používejte nejlepší materiál (překližka, vysokohustotní PVC a PU, vnitřní část obvykle používáme pěnu a EPE místo zcela EPE.) a nabídněte produkty nejvyšší kvality pro zajištění dlouhé životnosti.

3. Před naložením proveďte kontrolu kvality.

4. Více než 15 let zkušeností prodejního týmu, který provedl stovky projektů ve více než 30 zemích.

5. Poskytněte jednorázovou službu zahrnující návrh, výrobu, přepravu, instalaci, školení.

6. Jednoletá záruka po prodeji.

7. Náš tým se zavázal k výzkumu a vývoji nových produktů a nových designů.

O instalaci

Zavázali jsme se dosáhnout úspory nákladů zákazníků zjednodušením instalace.

U konstrukcí vnitřních dětských hřišť, pokud jsou větší než 100 m4 a XNUMX m vysoké, instalaci provedou lépe naši technici, rádi bychom poskytli nejlepší tým techniků, kteří mají dovednosti a znalosti k provedení instalace.

Pro dětské hřiště je důležitá správná instalace, musíme vzít v úvahu bezpečnost, dlouhou životnost a vzhled... U menších vnitřních herních konstrukcí může kupující provést instalaci také pomocí našeho 3D instalačního schématu. Zaručujeme co nejjasnější detaily instalace a okamžitou reakci během instalace, pokud se objeví nějaký problém prostřednictvím Skype, telefonu, Whatsapp a e-mailu.

Nejprve před dodáním provedeme zkušební montáž železných dílů a plastových dílů v naší továrně, vyvrtáme otvory, přišroubujeme spojovací materiál. Most se nasadí, tunel se vyřízne na správnou velikost.... Za druhé bude klientům zasláno více fotografií před výplatou zůstatku.

Za třetí, označíme čísla na součástech a poté vytvoříme 3D instalační schéma, číslo na 3D diagramu bude odpovídat součástkám.

1. Sestavte rám

Pokud má hřiště tři patra, musíte místo vyčistit a nejprve položit na podlahu podložku EVA! Pokud jsou pouze dvoupodlažní, můžete nejprve sestavit rám, poté rám zvednout a položit podložku EVA na podlahu. Proveďte instalaci jedno patro po jednom patře, (patro jedna, patro dvě...). Začněte s vertikální trubkou.

Model pro rám:

2. Sestavte příslušenství, jako je skluzavka, most, tunel atd.:

Instalace posuvné trubky

Instalace posuvné trubky

Instalace posuvné trubky

Sestavte most, panel pro skluzavku, kovový prstenec pro tunel, schody a překážku.
---- Než půjdete nahoru, ujistěte se, že byla dokončena instalace všech dílů.
---- Nezakrývejte horní úroveň rámu, dokud není nainstalováno veškeré příslušenství.

Všechny spojovací prvky budou označeny na výkresech CAD, abyste viděli, kam umístit:

Spojovací

CAD výkresy pro instalaci

Instalace příslušenství

2. Nakonec sestavte síť a PVC kryt:

Nainstalujte síť kolem hřiště a horní stranu, síť na místa, kde jsou mezery, na které by se děti mohly přímo pokazit nebo spadnout.

Upozornění: To, co zde zobrazujeme, je pouze příkladem, více podrobností zašlete dotaz na naše webové stránky!