IAAPA

IAAPA

01. června 2022 / Zobrazit: 76

IAAPA

IAAPA Expo 2022

15. listopadu 2022 - 18. listopadu 2022

Typ akce: IAAPA Expos

Místo konání: Osobně

Oblast: IAAPA Global

Premier Event Global Attractions Industry.


"První událost světového odvětví atrakcí"

IAAPA Expo je přední světovou konferencí a veletrhem pro odvětví atrakcí, která účastníkům poskytuje příležitost připojit se k lídrům v oboru atrakce na jediném místě, které posouvá zábavu vpřed k budování budoucnosti. Účastníci mohou také objevit zábavu, budoucí trendy a perspektivní myšlení, které je zapotřebí ke zvýšení návštěvnosti, růstu příjmů a poskytování špičkové zábavy, kterou dnešní hosté požadují.

Profil vystavovatelů

Významné mezinárodní společnosti v oblasti zábavy, atrakcí a zábavy představí své produkty a koncepty. Více než 35 kategorií produktů v segmentech zábava, volný čas a zábava s výrobci, distributory, médii a poskytovateli služeb bude vystavovat po boku předních zábavních asociací z celého světa. Mezi návštěvníky patří výrobci jízd, vstupních systémů, produktů pro zábavu a volný čas atd.


Historie IAAPA:

V roce 1976 přinesl Aaron Fechter na kongres první plně animovanou show.


V roce 1990 IAAPA zřídila mezinárodní radu s cílem rozšířit svůj globální dosah a poskytnout rady a pokyny ohledně programů a služeb pro členy mimo Spojené státy. Rada a její operační výbor byly nápomocny při náboru mezinárodních členů a rozvoji kvalitních produktů a služeb. IAAPA také zřídila IAAPA síň slávy, s průkopníky zábavního průmyslu první třídy představených.

Následující rok měl 73. ročník kongresu a veletrhu v Orlandu na Floridě přes 19,000 XNUMX návštěvníků. IAAPA Expo byla největší výstava zábavního průmyslu na světě, která nabízí trendy v zábavním a arkádovém vybavení, jídle, pití, parkové technice a zábavě.

V roce 2000 se asociace snažila čelit negativní publicitě po incidentech s vysokým profilem zábavní jízdy a související bezpečnosti zábavy a propagovala celkovou bezpečnost v tomto odvětví. Zavedla systém hlášení nehod v jízdě pro svá zařízení v USA s jízdami (první výsledky zveřejnila v roce 2003 prostřednictvím Národní bezpečnostní rady) a pomohla usnadnit nezávislá vědecká hodnocení jízdních sil v letech 2002–03, která indikují vlastní bezpečnost jízd pro obecné veřejnost. V roce 2000 IAAPA otevřela svou první zámořskou kancelář na plný úvazek (IAAPA Europe) v Bruselu.

Organizace získala Asian Amusement Expo (AAE) v roce 2003, ale akci zrušila kvůli vypuknutí SARS v Asii. IAAPA se v tomto roce nadále soustředila na bezpečnost v průmyslu a zřídila mezinárodní skupinu pro harmonizaci norem, aby zavedla univerzální kritéria bezpečnosti jízdy. V roce 2004 pomohla upřednostnit přijetí mezinárodní normy ASTM pro návrh a výrobu zábavní jízdy a evropské normy pro zábavní stroje a konstrukce.

Žhavé kategorie

Prosím odejdi
zpráva

Copyright© 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd. - Blog | Sitemap | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky

whatsapp