[news:pagetitle]
Investice a rozpočet
17. února 2023 / Zobrazit: 168

Na otevření krytých hřišť a kolik peněz na jejich založení potřebujete. S konkrétními podrobnostmi také poskytujeme jasný přehled o různých věcech, za které byste mohli utratit pár babek, než začnete své hřiště 


1. Potvrzení měřítka vašeho vnitřního hřiště

Začít s vnitřním hřištěm je cool. Můžete zažít děti nejšťastnější a vydělat spoustu peněz (pokud je to obchodní podnik). Než ale začnete, musíte vědět, jak velké hřiště chcete mít. Čím větší měřítko hřiště, tím více peněz bude vynaloženo na jeho zahájení. 

Velikost hřiště, kterou máte na mysli, také ovlivní, jak velký bude váš projekt hřiště, a čím více dětí plánujete, tím více se musí připravit na zvýšení kapacity arény dětského hřiště, aby se o děti starala. 

I když je důležité uspokojit očekávanou kapacitu dětí pro vaše hřiště, je také velmi důležité provést dostatečnou přípravu pro očekávané věkové skupiny. Při potvrzení rozsahu vašeho vnitřního hřiště je třeba provést standardní přípravy pro různé věkové skupiny dětí, které budou arénu využívat. Děti, které používají hřiště, se pohybují od 6 do 23 měsíců, od 2 do 5 let a od 5 do 12 let. Když se seznámíte s věkovou skupinou, ve které hodláte založit vnitřní hřiště, pomůže vám to lépe naplánovat, jak nejlépe začít s vnitřním hřištěm. 


2. Pronájem dětských hřišť

Pokud jste někdy hledali prostor, ať už pro kancelář, pozemek nebo dokonce celou budovu,

 Sklady na hřišti se pronajímají v metrech čtverečních nebo stopách. Cena pronájmu se tedy bude odvíjet od velikosti arény, ve které bude hřiště umístěno. Čím větší hřiště, tím větší velikost prostoru. V průměru stojí čtvereční stopa asi 11/12 $, v závislosti na oblasti. Pokud tedy máte v plánu pronajmout si pracovní plochu o velikosti 2,200 200 čtverečních stop, což odpovídá přibližně 25,000 m čtverečních, měli byste chtít utratit přibližně 2,108 17 USD ročně. Při práci s tímto přesným výpočtem by vaše měsíční nájemné za prostor mohlo být asi 23 25,000 $. Protože se však hodnota stránek liší, liší se i ceny. Čtvereční stopa může také vyjít na XNUMX nebo XNUMX $. Vzhledem k tomu, že prostor pro pronájmy trvá rok, při spuštění vašeho vnitřního hřiště zní jako dobrý nápad mít šek na XNUMX XNUMX USD na pronájem prostoru. Jakmile to vyřešíte, utratit pár tisíc babek pomůže nastavit hřiště s dalšími důležitými vymoženostmi. 


3. Náklady na atrakce 

Hřiště jsou zábavná místa. Takže musí vypadat přitažlivě a krásně. Skvělá estetika zvyšuje hodnotu hřiště. Takže musíte brát své návrhy vážně. Jako u všeho se skvělé návrhy zdají drahé. Ale pokud vezmete v úvahu hodnotu, určitě to stojí za to. Za to jsou zodpovědní designéři interiérů a cena návrhů se liší podle faktorů, které zahrnují úroveň hřiště a prvky, které nakonec půjdou do návrhu vybavení a arény hřiště.


4. Náklady na dopravu

Kdo vytváří vnitřní hřiště bez potřebného vybavení? Nikdo, že? Než tedy své hřiště zprovozníte, musíte nejprve postavit struktury na místo. Označení prostoru, který nemá běžné hrazdy a houpačky, bude zábavným filmem, protože děti se nemohou bavit v prázdných prostorách. 

Jejich nákup není hlavním problémem, ale při jejich pořízení mohou být některé konstrukce velmi těžké a jako takové vyžadují nákladní dopravu, která je přepraví z výrobní společnosti na hřiště. To by mohlo být trochu drahé, ale je to nezbytné. Váha herní struktury samozřejmě ovlivní náklady, které mají být zaplaceny nákladním službám. Náklady na dopravu se tedy mohou lišit v závislosti na tom, jak velké jsou produkty a na počtu struktur, které budou získány. Přeprava ze Spojených států do zemí po celé Evropě a Severní a Střední Americe se pohybuje od pouhých 625 USD do přibližně 1,752 40 USD za přepravu kontejnerů 4,518hq. Tyto sazby se liší podle měst, dokonce i v zemích az různých částí světa. Pokud tedy hledáte zásilku z Austrálie do Spojeného království, náklady na dopravu mohou být extrémně vysoké. Až XNUMX XNUMX $. Takže při spuštění takového vnitřního hřiště musíte vzít v úvahu náklady na dopravu z jiných zemí a doručení dokonce od společností ve vaší zemi až k vašim dveřím nebo do arény hřiště. 

Tyto náklady na dopravu se u různých společností také liší a neustále se mění v závislosti na mnoha důvodech. Je tedy velmi důležité čas od času provést křížovou kontrolu, abyste se vyhnuli vytváření rozpočtů, které budou nakonec pod očekávaným tržním rozsahem. 


5. Náklady na instalaci

Při otevření vnitřního hřiště je instalace vybavení hřiště stejně důležitá jako pronájem prostoru nebo návrh prostoru. Můžete se ptát, proč? Je to proto, že si nemůžete místo jen tak pronajmout, koupit potřebné vybavení a rozhodnout se ho nechat odinstalovat a zbytečně ležet na místě. Instalace je vždy velkou součástí založení hřiště. Ve skutečnosti v průměrném rozpočtu hřiště zabere instalace asi 27 %. Technici, kteří budou opravovat konstrukce, budou muset být zaplaceni a jejich služeb je, jak známo, poměrně hodně. To jistě vysvětluje, proč jsou náklady na instalaci tak vysoké. Většina majitelů domů, kteří mají plány na instalaci mini hřiště, může být v pokušení použít přístup DIY. Pokud na to máte plány, měli byste si to znovu promyslet. Profesionální technici nabízejí služby, se kterými se běžní lidé jen těžko vyrovnávají, a když je necháte nainstalovat sady, pomůže to dokonce zaručit bezpečnost vašich dětí. Pokud se obáváte nákladů, musíte nejprve myslet na bezpečnost.

Kromě toho se cena každého poskytovatele služeb pohybuje v závislosti na tom, jak masivní projekt je, protože určuje hodiny, které technici vynaloží na dodání, a následně cenu. Ceny za instalaci se pohybují od minimálních nákladů 75 USD až po maximální náklady kolem 12,000 361 USD. To činí průměr přibližně 508 až XNUMX USD, opět v závislosti na straně práce, kterou je třeba udělat. Instalace také pokryje rozpočet dodatečných nákladů, které je třeba vynaložit na prostor hřiště, Dodatečné náklady, které budou zahrnovat prohlubně nebo strukturální problémy s arénou, která má být používána. 

Náklady na instalaci také pokryjí různé náklady, které zahrnují dopravu techniků, kteří se budou podílet na provádění konstrukce. V situacích, kdy technici odejdou do jiných oblastí, náklady na instalaci pokryjí náklady. 

Při zřizování vnitřního hřiště je třeba vynaložit určité náklady. Tyto náklady se týkají velmi široké oblasti potřebných položek. Než založíte hřiště, určitě si musíte tyto výdaje vytřídit.

Žhavé kategorie

    Prosím odejdi
    zpráva

    Copyright© 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd. - Blog | Sitemap | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky