Představení trampolíny

Představení trampolíny

Co je to trampolína?

Skákání na trampolíně je aktivita, kterou milují malé děti. Objevuje se všude, ale co je to trampolínový park, opravdu ho znáte?
Není to jen jedna trampolína, kterou někdo vytáhl ven! Místo toho je to celá budova – a jedna část budovy je shodou okolností celá trampolína. Je to podobné, jako když jdeš dovnitř skákacího domu, až na to, že trampolínové parky jsou ve skutečnosti o něco bezpečnější. Nemůžete dovnitř v botách, může být vyžadováno bezpečnostní video a vždy je zde dohled. Ale co děláte v trampolínovém parku?

Odskočíš. Ano, je to opravdu pravda! Trampolínové parky jsou skvělým zdrojem zábavy, zvláště pokud máte menší děti. Dokážou se doslova odrážet od zdí, aniž by si ublížili, a možná se nakonec i vyčerpají. Trampolínové parky byly také používány pro fitness – mnohé nabízejí speciální hodiny skákání se cvičeními a aktivitami navrženými tak, aby vás dostaly do formy.

Pokud to zní jako něco, co by vás zajímalo, máte štěstí! Všude se objevují trampolínové parky, takže je snadné jít dovnitř a podívat se na akci.

Trampolínový park je velmi výhodná investice, protože oslovuje všechny věkové skupiny. Skákání vás udržuje ve formě a dělá vám radost, podívejte se na skokany, všichni se usmívají! Každý rok se jich otevírá spousta, protože jde o relativně novou aktivitu a kromě toho, že zaručí zábavu, jsou přístupné 7 dní v týdnu a bez ohledu na roční období. Trampolínové parky nové generace by již neměly být prostory pro

Návrh polohy

Umístění určuje životnost nebo smrt investice do podnikání v krytých trampolínových parkech. Je důležité, abyste zaparkovali na vnitřní trampolíně v dobrém prostředí, hodně lidí v okolí, pěší provoz, jiný typ podnikání v okolí, jako je sport, supermarket. Park nebo velká komunita poblíž stadionu, sportovního centra.

Shromažďovat, zkoumat a analyzovat umístění trampolínového parku, umístění davu, průmyslové formáty a další relevantní informace
Výběr místa jakéhokoli odvětví hraje klíčovou roli (70 %) v pozdějším období zisku trampolínového parku a výběr místa vnitřního trampolínového areálu není výjimkou. Park by měl být umístěn v okolních nebo centrálních oblastech obklopených nákupními centry, sportovními centry, obytnými oblastmi, stadionem a dalšími institucemi s koncentrovaným tokem lidí. Tyto oblasti mají svůj vlastní tok, který může v pozdějším období předejít mnoha nákladům na propagaci.

Podle proporce struktury davu kolem místa konání proveďte přesné umístění davu. Pokud jste obklopeni dětmi, přidejte do nastavení projektu nějaké položky hřiště vhodné pro děti; pokud je okolní struktura populace většinou 5-12 dětí, můžete zvolit rozšíření volné odrazové plochy. Pokud je více dětí ve věkové skupině dorostu a dospělých, existují dvě skupiny lidí Založte funkčnější projekty.

Bod musí být znám o místě,

Dozvíme se všechny podrobnosti o vašem místě, nejen specifikaci šířky, délky a výšky. Ale také kde je nejlepší umístění vstupu, jak sloup zabezpečit.

1. Dozvíme se všechny podrobnosti o vašem místě, ne pouze specifikace šířky, délky a výšky. Ale také kde je nejlepší umístění vstupu, jak sloup zabezpečit.

2.Máte soubor CAD (poskytnutý architektem), který nám můžete poskytnout?

3. Jsou ve vaší lokalitě nějaké trámy, sloupy nebo překážky, které budou v oblasti instalace hřiště?

4. Jsou ve stropním prostoru nějaké překážky, jako jsou otvory klimatizace, výfukové potrubí, závěsná světla atd. ve struktuře hřiště? Pokud ano, poskytněte také obrázek překážky a měření.

5. Existují nějaké skryté dveře nebo požární východy, o kterých musíme vědět v oblasti hřišť?

6. Pokud máte skutečnou fotografii místa, bude to velká pomoc.

Například :

Představení aktivit

Populární předměty na trampolíně

Vybíjená

Duhová síť

Airbagy

Míč Pit

Sky trail

Spirálová skluzavka

Basketball

Drop Slide

Lanový kurz

Pavoučí věž

Bridge

Sopka

Kurz Ninja

Zóna pro hraní zbraní

Pavoučí stěna

Oblast batole

Pavoučí věž

Palma

Bojové hole

Interaktivní projektor

Horolezecký míč

Nástěnné hry

Vytřít

Sklolaminátová skluzavka

Lezecká stěna

Městská oblast

Bojové koule

Donut Slide

Drop Slide

Role Play Area

Most z jednoho prkna

Míčové hry

Přehlídka návrhů

Real Case Show

Detail materiálu

Hlavní rám:80 80 * * 2.0mm
40 40 * * 1.5mm
80 50 * * 2.5mm

Plot kolem skákací plochy: Plot používá pozinkovanou trubku φ48 * 1.5 mm. Plot je ochrana, instalace atd.

Plochá dlažba má dvouvrstvou čelní plochu, která je vyrobena z PP materiálu. Má silnou povrchovou tuhost, dobré smrštění, vynikající rázovou pevnost a odolnost proti poškrábání.

Bezpečnostní kolečko má automatický ochranný systém. Automaticky se nastavuje podle hmotnosti lezce, formuluje odpor hladký a stabilní sestup.

Obyčejné jaro:Profesionální pružina 18 cm: 30 cm dlouhá ve čtyřech rozích, 26 cm dlouhá pro okrajové části. Celý povrch pružiny je pozinkován s dobrou měkkostí.

Podložka s PVC potahem o tloušťce 0.45 mm k zabalení 70 mm silné perlové bavlny

nožní deska:80*50*5mm Snižuje poškození země a udržuje trampolínu po instalaci na stejné úrovni.

Velikost pěnové jámy: 1000 mm * 50 mm tlustá měkká podložka pod: 7 cm nebo 14 cm tlusté rohože EVA: 100 * 100 * 2 cm Pěna: 15 * 15 * 15 cm Všechny pěny jsou nehořlavé, netoxické, bez chuti, nedráždivé.

Hák na skákací povrch: 50 * 30 * 5 mm, Háčky používají trojúhelníkový tvar, který bude bezpečnější a pevnější.

Fluorescenční popruh:naše míra využití tohoto nového typu fluorescenční tkaniny pro pouhých 5 % světelných efektů může dosáhnout 200 %

Double Hole Climbing Rock: Je vyrobena ze syntetických materiálů a nemá žádné toxické účinky na lidské tělo.

Profesionální tréninková podložka na trampolínu: bavlněná stuha PA66. Pomozte uživatelům provádět různé akce

1. Fluorescenční popruh: absorpce tradičního fluorescenčního popruhu pro 100% dokonalé světelné efekty je ve skutečnosti pouze 5%, zatímco míra využití tohoto nového typu fluorescenčního popruhu pro pouhých 5% světelných efektů může dosáhnout 200%, čímž se zvyšuje celková atmosféra a efekt místa, což umožňuje Trampolína se stává jemnou a zdůrazňuje téma!

Fluorescence je jev fotoluminiscence. Když je látka při pokojové teplotě ozářena dopadajícím světlem určité vlnové délky (obvykle ultrafialovým nebo rentgenovým zářením), absorbuje světelnou energii a vstoupí do excitovaného stavu a okamžitě deexcituje a emituje odcházející světlo (většinou je vlnová délka delší než dopadající světlo, které je v pásmu viditelného světla); a jakmile je dopadající světlo zastaveno, fenomén luminiscence okamžitě zmizí. Vycházející světlo s touto vlastností se nazývá fluorescence. Obecně se fluorescence nebo fosforescence odlišuje kontinuální dobou luminiscence, kontinuální doba luminiscence je kratší než 10-8 sekund se nazývá fluorescence a kontinuální doba luminiscence je delší než 10-8 sekund se nazývá fosforescence. V každodenním životě lidé obvykle označují všechny druhy slabého světla jako fluorescenci v širokém smyslu.

Na rozdíl od široce používaných reflexních pásek a fosforových popruhů lze fluorescenční pásku vyrobenou naší exkluzivní patentovanou technologií používat nepřetržitě po dobu pěti let, což se liší od reflexních pásek používaných v trampolínách jiných výrobců. Efekt je lepší, můžete se podívat na naše skutečné fotografie případu a živé video

2. Fluorescenční PVC: bez Cd/AZO/FCKW/PCP/PCB/PCT/formaldehydu a látek ohrožujících zdraví podle zákona – dlouhá životnost – odolná vůči UV záření, světlostálost >6 – odolná proti potu – odolná vůči moči – odolná proti slinám – voděodolná – odolné proti slané vodě — odolné proti roztržení — nedráždivé – (neon: nevhodné pro masážní stoly, světlostálost: 4, není vhodné pro venkovní použití, neodolává UV záření)

3.Double Layer trampolínové lůžko: dvouvrstvý povrch trampolíny může mít dvojitou ochranu, aby se zabránilo poškození povrchu trampolíny uživatele a poskytuje další vrstvu ochrany a zamezení rizik pro provozovatele trampolínových parků.

4.Jaro: profesionálně určení výrobci, národní a třetí strany certifikované podniky, zajištění kvality, dobrý lesk pod přirozeným světlem, kvalita lesklého materiálu, snížení absorpce ultrafialových paprsků, posílení schopnosti anti-ultrafialových paprsků a další zlepšení služby život. Pružina: Vyrobena z klavírního drátu, délka proti deformaci v tahu je 5krát větší než u manganové oceli a životnost byla testována 500,000 XNUMXkrát bez deformace

Výrobní proces

Materiály Připravte

1. Připravte si materiály

Řezání PVC

2. Řezání PVC

Šití

3. Šití

Výroba měkkých dílů

4. Výroba měkkých dílů

Nehty

5. Nastřelovací pistole

Balíček

6.Package

pozinkovaná ocelová trubka 48

7.pozinkovaná ocelová trubka 48

Svařování

8.zkušební instalace

Sestavit text

9. Sestavení textu

Nakládání kontejnerů

10. Nakládání kontejneru

Podpora instalace

Zavázali jsme se dosáhnout úspory nákladů zákazníků zjednodušením instalace. U konstrukcí projektu trampolín, pokud je plocha trampolíny větší než 1000 mXNUMX a v kombinaci s mnoha složitými položkami, bude instalace lépe provedena našimi techniky, rádi bychom poskytli nejlepší tým techniků, kteří mají dovednosti a znalosti k provedení instalace.
Pro trampolínový park je důležitá správná instalace, musíme vzít v úvahu bezpečnost, dlouhou životnost a vzhled... Pro menší plochu trampolíny (100-500) mohou klienti provést instalaci také pomocí našeho 3D instalačního schématu. Garantujeme co nejjasnější detaily instalace a okamžitou reakci během instalace, pokud se objeví nějaký problém přes Skype, telefon, Whatsapp a e-mail.

Za prvé, před dodáním provedeme zkušební montáž železných dílů v naší továrně, rohože jsou již nainstalovány s železnými otvory. Za druhé, před vyplacením zůstatku bude klientům zasláno více fotografií.
Za třetí, označíme čísla na součástech a poté vytvoříme 3D instalační schéma, číslo na 3D diagramu bude odpovídat součástkám.

  • Sestavte rám
  • Sestavte rohože, pružinu, pěnovou jámu, lezeckou stěnu
  • Nakonec sestavte síť a PVC kryt

1. Sestavte rám

Základní komponenty trampolíny: volná plocha na odrážení, pěnová plocha, plocha pro lezení po skalách atd... Ujistěte se, že podlaha pro trampolínový park je rovná.
Model rámu: (instalace podle výkresů CAD)

Šrouby pro montáž rámu:

Pružina na trampolínu:

2. Sestavte rohože, pružinu, pěnovou jámu, lezeckou stěnu

Nainstalujte jej jeden po druhém, instalace je velmi snadná.

3. Nakonec sestavte síť a kryt z PVC

Nainstalujte síť kolem trampolíny, síť tam, kde jsou mezery, na které by děti mohly jít přímo nebo spadnout.

Upozornění: To, co zde zobrazujeme, je pouze příkladem, více podrobností zašlete dotaz na naše webové stránky!

Vedení běhu

Poté, co jste otevřeli dětské vnitřní hřiště, jak udělat propagaci a přilákat více lidí? To bude pro většinu lidí problém. Vzhledem k tomu, že hřiště děláme více než 10 let, vždy jsme dále mluvili s konečnými zákazníky a nabízeli jim návrhy na provoz hřiště a poté jsme dostali jejich zpětnou vazbu. Shrnuli jsme tedy profesní plány pro běžecké vedení, zde se krátce zmíníme.

1.Identifikujte svého cílového zákazníka

Existuje také mnoho druhů trampolín, jako jsou méně dobrodružné předměty, jako je normální trampolína, stěna s tyčí, vybíjená a tak dále pro děti do 13 let, a předměty pro výzvy a dobrodružství, jako je ninja hřiště, pavoučí věž, lezecké stěny, dobrodružné závodní hry pro děti a dospělé od 13 let. Takže musíte nejprve sledovat tok lidí v blízkosti místa a identifikovat svého cílového zákazníka. Pak jsme vám přizpůsobili plán trampolíny.

2. Reklama:

A: Plakáty a související formy propagace (úprava plakátů, billboardů, rolleru, bannerů, sloganů, LED display prodejny atd., trampolínový park se chystá otevřít informační publicitu. Pokud budete spolupracovat s nákupním centrem, efekt bude lepší. Zábradlí, schody , sklo a balustrády mohou být také použity jako reklamní pozice, stejně jako komunitní nástěnky. B. Publicita vstupu do komunity C. Distribuce letáků a balónků D. Sociální média mají ráda volnou hru Sociální média si pochvalují publicitu tím, že informace o otevření dětského parku předávají na facebook, instagram, tiktok video, Youtube, mini program a další sociální média. E. Mobilní reklama Mobilní reklama, která se v posledních letech stala populární, zahrnuje umístění vašeho propagačního obsahu na taxíky a různé typy aut a placení za časová období na měsíční nebo čtvrtletní bázi. Dosáhnout města - široká publicita, ale náklady jsou vysoké, může být jen malý rozsah investic. F. Společná publicita Například školky, dětské obchody, hračkářství, dětské oblečení atd. G. Síťová publicita a propagace Odesílejte úvodní propagační informace na známé místní portály, komunitní weby, weby pro rodičovství rodičů a dětí, fóra, post bary atd. Propagace projektu H.Team building.

3. Publicita akce v den otevření:

A. Volná zkušenost; B. Sleva členské karty; C. Darovací činnosti; D. Lucky draw; E. Interakce na místě

Žhavé kategorie

Prosím odejdi
zpráva

Copyright© 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd. - Blog | Sitemap | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky