Představení trampolínového parku

Část 1 Děkujeme za recenzi Wenzhou Xingjian Play Toys Co., Ltd za dodavatele vašeho vnitřního trampolínového parku! Jako profesionální dodavatel, který poskytuje jednorázové služby včetně návrhu, výroby, dopravy, instalace. Náš tým se skládá z mezinárodního prodejního oddělení, designérské místnosti, dílny včetně šicího zařízení, výroby rohoží, svařování oceli, lakování oceli, zkušební instalace a logistického a skladového oddělení.

Všechny produkty jsou vyrobeny z nejedovatých a ekologických surovin, které byly před opuštěním továrny přísně testovány a kontrolovány, všechny výrobky splňují bezpečnostní normy pro hřiště CE, ISO TUV, ASTM atd. Úspěšně jsme postavili vnitřní komerční hřiště v Rusku, Rumunsku ,Dubaj,USA,Peru,Thajsko,Malajsie a tak dále. Doufáme, že vytvoříme hřiště, kde se děti mohou těšit, získávat přátele, sdílet a učit se společně. Naším cílem je Dělat svět jednodušším, Dělat dětství brilantním..

Vnitřní trampolínový park, který děláme, je určen především pro děti starší 5 let a dospělé. Různé aktivity pro různé věkové kategorie, jako je kurz Ninja, obloha pro teenagery a dospělé. Je oblíbený u nákupních center

 • Super trh
 • sportovní centrum
 • Rodinná herna
 • Denní stacionář
 • Kostely
 • centrum předškolního vzdělávání
 • Dětská ministerstva
 • Zábavní park
 • Fitness centrum
 • Rekreační středisko
 • Stadiony

Pro více informací klikněte prosím na

Proces objednávky konzultace

1. Umístění výkresu. Nabídněte nám nákres umístění, včetně délky, šířky, výšky umístění, velikosti a umístění překážek a sloupů, velikosti a umístění vstupu a výstupu, velikosti okna a umístění. Čím podrobnější informace, tím lépe. Nejlepším způsobem je nabídnout přesnou kresbu autocadu. (Umístění je velmi důležité, což může rozhodnout o tom, zda projekt vyhraje nebo prohraje. Tipy pro výběr umístění najdete na naší stránce s představením trampolíny.)

2. Design. Komunikujte své nápady a požadavky s designéry a poté přizpůsobili design na základě informací o vaší poloze. Návrh lze upravovat, dokud s ním nebudete spokojeni. Poté, co jsme potvrdili design a cenu, potvrdíme s vámi všechny detaily návrhu, zahrneme různé úhlové návrhy, seznam položek, auto-cad výkres před výrobou, dvojitá kontrola. A v tuto chvíli můžete začít dělat reklamu.

3. Výroba. Poté, co obdržíme 50% zálohu, začneme hřiště vyrábět. Během doby výroby vám nabídneme výrobní fotografie a sdělíme harmonogram výroby.

4. Doprava. Budeme vás informovat, abyste zajistili 50% zůstatek a zarezervovali si loď týden před dokončením výroby. Poté naložíme kontejnery a nabídneme nakládku fotografie a videa.

5. Dokumenty. Po odjezdu lodi vám zašleme 3D instalační schéma a dokumenty o odbavení, jako jsou balicí listy, obchodní faktura a BL.

6. Odbavte produkty. Poté, co jste obdrželi a vyčistili kontejner od vlastního, musíte kontejnery vyložit. Poskládejte díly ze stejného materiálu, plastové díly s plastovými díly, trubky s trubkami, rohože s rohožemi, bude pro vás snazší najít a nainstalovat.

7. Instalace. Nabídneme vám instalační návod a video. A také můžeme nabídnout online průvodce instalací. U velkých projektů můžeme poslat instalačního pracovníka k vám, aby provedl instalaci.

8. Začněte podnikat. Přeji vám úspěch.

Část 3 Jaký je rozpočet na nastavení vybavení trampolínového parku?

Jako ziskový rozpočet musíte jasně znát skladbu nákladů na centrum trampolínového parku.

1. Pronájem lokality
Lokalita určuje život nebo smrt investice do podnikání trampolínového parku. Je důležité, abyste vybavení trampolíny měli v dobrém prostředí, hodně dětí v okolí, pěší provoz, jiný typ podnikání v okolí, jako je kavárna, obchod s potravinami, supermarket. Park nebo velká komunita poblíž. Obchodní ulice je také dobrá lokalita, Indoor hřiště může kojit děti pro rodiče.

2. reklama
Pokud nejste na dobře viditelném místě, uděláte nějakou reklamu přivede více návštěvníků. Udělejte reklamní tabuli mimo budovu nebo u vchodu. Udělejte si leták o blízké komunitě. Informování lidí, že máte skvělý zábavný park, přináší velkou radost dětem i dospělým.
Nabídněte nějakou podporu prodeje, jako je měsíční a roční vstupenka, dárek zdarma atd...

3. Náklady na hřiště
Zahrnuje vybavení trampolíny plus náklady na dopravu a dovozní daň a také náklady na instalaci.

4. Minimalizujte investice
Investice do trampolínového parku je předvídatelná, náklady na herní zařízení + cena FOB + doprava + dovozní daň + instalace + údržba. Žádná skrytá cena, žádné dodatečné náklady na naší trampolíně. Nákup herního vybavení přímo od výrobce výrazně sníží investiční náklady. Pronájem hřiště bude hlavní náklady, trampolínový park zabírá velký prostor a těžko se pohybuje. Majitel funparku musí podepsat kontakt na pronájem s pronajímatelem, uzavřít nájem na příští rok! Před podpisem smlouvy také doporučujeme provést hloubkovou studii místa!
Je třeba vzít v úvahu i mzdové náklady. Pomáháme vám maximálně ušetřit náklady na instalaci po odeslání.

Špičkový úvod

1. Produkty vyhovují ASTM, TUV, ISO a dalším mezinárodním bezpečnostním normám.

2. Používejte nejlepší materiál (překližka, vysokohustotní PVC a PU, vnitřní část obvykle používáme pěnu a EPE místo zcela EPE, odolná pružina) a nabídněte produkty nejvyšší kvality pro zajištění dlouhé životnosti.

3. Před naložením proveďte kontrolu kvality.

4. Více než 15 let zkušeností prodejního týmu, který provedl stovky projektů ve více než 40 zemích.

5. Poskytněte jednorázovou službu zahrnující návrh, výrobu, přepravu, instalaci, školení.

6. Jednoletá záruka po prodeji.

7. Náš tým se zavázal k výzkumu a vývoji nových produktů a nových designů.

O instalaci

Zavázali jsme se dosáhnout úspory nákladů zákazníků zjednodušením instalace.

U konstrukcí projektu trampolín, pokud je plocha trampolíny větší než 1000 mXNUMX a v kombinaci s mnoha složitými položkami, bude instalace lépe provedena našimi techniky, rádi bychom poskytli nejlepší tým techniků, kteří mají dovednosti a znalosti k provedení instalace.

Pro trampolínový park je důležitá správná instalace, musíme vzít v úvahu bezpečnost, dlouhou životnost a vzhled... Pro menší plochu trampolíny (100-500) mohou klienti provést instalaci také pomocí našeho 3D instalačního schématu. Garantujeme co nejjasnější detaily instalace a okamžitou reakci během instalace, pokud se objeví nějaký problém přes Skype, telefon, Whatsapp a e-mail.

Za prvé, před dodáním provedeme zkušební montáž železných dílů v naší továrně, rohože jsou již nainstalovány s železnými otvory. Za druhé, před vyplacením zůstatku bude klientům zasláno více fotografií.

Za třetí, označíme čísla na součástech a poté vytvoříme 3D instalační schéma, číslo na 3D diagramu bude odpovídat součástkám.

1. Sestavte rám

Základní komponenty trampolíny: volná plocha na odrážení, pěnová plocha, plocha pro lezení po skalách atd... Ujistěte se, že podlaha pro trampolínový park je rovná.

Model rámu: (instalace podle výkresů CAD)

TŠrouby pro montáž rámu:

Pružina na trampolínu:

2. Sestavte rohože, pružinu, pěnovou jámu, lezeckou stěnu

Nainstalujte jej jeden po druhém, instalace je velmi snadná.

3. Nakonec sestavte síť a PVC kryt:

Nainstalujte síť kolem trampolíny, síť tam, kde jsou mezery, na které by děti mohly jít přímo nebo spadnout.

Upozornění: To, co zde zobrazujeme, je pouze příkladem, více podrobností zašlete dotaz na naše webové stránky!